• ASC De Volewijckers 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hopman, DjordiOverige stafTeammanager

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Donderdag 19.15 - 20.30 uur 3AB
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 16:15ASC De Volewijckers 2 - IVV 3Sportpark Buiksloterbanne
    2 okt. 12:00JOS Watergraafsmeer 10 - ASC De Volewijckers 2Sportpark Drieburg
    9 okt. 16:05ASC De Volewijckers 2 - WV-HEDW 20Sportpark Buiksloterbanne
    16 okt. 14:30Marken sv. 3 - ASC De Volewijckers 2Sportpark Marken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.ASC De Volewijckers 2 - De Wherevogels 20 - 3
    14 sep.Zeeburgia avv 7 - ASC De Volewijckers 23 - 1
    7 sep.JO14-1 - Bloemendaal JO14-11 - 2
  • Poulestanden ASC De Volewijckers 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IVV 300000000
    2JOS Watergraafsmeer 1000000000
    3Kadoelen sv. 400000000
    4Marken sv. 300000000
    5Monnickendam 300000000
    6Only Friends 2JM00000000
    7RAP sv. 1700000000
    8ASC De Volewijckers 200000000
    9VVA/Spartaan 400000000
    10Wartburgia asv 700000000
    11WV-HEDW 2000000000
    12Zeeburgia avv 600000000

    Poulestanden ASC De Volewijckers 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Wherevogels 23300142129
    2Zeeburgia avv 732016606
    3Kadoelen sv. 33102711-43
    4ASC De Volewijckers 23003311-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gasparyan, MherTeamspeler
    Groenewoud, JeroenTeamspeler
    Hopman, DjordiTeamspeler
    Hopman, JimTeamspeler
    Korver, WouterTeamspeler
    Lauwers, NielsTeamspeler
    Poot, BartTeamspeler
    Rolfes, PerreTeamspeler
    Wesselink, Renaldes ChristinusTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASC De Volewijckers 2

    VS

    IVV 3

    25 september 202116:15 uur
    Sportpark Buiksloterbanne veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASC De Volewijckers 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd