• ASC De Volewijckers 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ait ben Ichou, SaidTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jun.Volewijckers JO17-1 zon - Volewijckers JO17-2 zon0 - 0
    19 jun.Volewijckers JO16-1 - vv Hoogland JO16-11 - 1
    19 jun.Volewijckers JO13-1 - Hollandia JO13-12 - 5
    14 jun.Volewijckers JO14-1 - Purmersteijn JO14-13 - 1
  • Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NVC 35+13210162147
    2Sloterdijk avv. 35+1220011746
    3SV Rood-Wit Zaanstad 35+1320115696
    4TOG 35+14202141316
    5Almere FC 35+1211011474
    6ASC De Volewijckers 35+121108714
    7Almere FC 35+211008083
    8Kwadijk 35+130121015-51
    9Ilpendam 35+13003317-140
    10VVU Ardahanspor 35+13003631-250

    Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASC De Volewijckers 35+13300165119
    2Sloterdijk avv. 35+1320118996
    3Woudia 45+13012211-91
    4Blokkers de 35+13012516-111
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ait ben Ichou, SaidTeamspeler
    Allali, Rafik elTeamspeler
    Benali, hichamTeamspeler
    Cift, AydoganTeamspeler
    Echaibi, AhmedTeamspeler
    El Mouden, ChaquibTeamspeler
    Essayah, RafikTeamspeler
    Faverus, KevinTeamspeler
    Sissiou, LahcenTeamspeler
    Zouin, JaouadTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASC De Volewijckers 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd