Na vorige week de eerste competitienederlaag tegen Alcmaria Victrix (5-2) een goed antwoord van het eerste: een monsterscore van 9-0 tegen DTS. Hiermee tonen de mannen van trainer Clifford Mercera dat de spirit goed is en dat is een belangrijk gegeven met de topper in vooruitzicht van zaterdag aanstaande: de wedstrijd tussen trotse koploper De Volewijckers en nummer twee in de ranglijst AFC IJburg.
Oké, terug naar de partij tegen de tegenstander uit Oud-Karspel. Door diversen blessures even puzzelen, deze elf staan aan de aftrap: Tarek Kharboutli; Kelvin Nkansah, Aiman Aoulad Makhlouf, Reda El Kouaa, Rob Lord; Denzel Purperhart, aanvoerder Najim Aladlaoui, Mischa Hus; Issam El Bakkali, Seranio Austin, Soulaimane El Arbaoui.
Meteen als een komeet in de aanval, en meteen in de eerste minuut raak! Een knal van Mischa ramt de kruising van het aluminium, rebound attent ingeschoten door Seranio: 1-0. DTS brengt ons zeven minuten later een vroeg Sinterklaas geschenk: na slecht uitverdedigen komt de bal uit bij Issam, die haalt genadeloos uit: 2-0.
Zo, binnen een kwartier een voorsprong van twee goals en eigenlijk de wedstrijd al in de pocket. Volewijckers speelt met veel energie, maar eerlijk moeten we zijn dat DTS uiterst zwak optreedt. De 2-0 is een lange periode de tussenstand. Op het half uur weer actie met een knal van Denzel tegen de dwarsligger, enkele minuten later weer kassa. Prachtige steekpass van uitblinker Issam op Soulaimane op links, één op één tegen DTS-doelman, knappe schuiver van 'Soula': 3-0.
Het prijsschieten gaat nog even verder. In de 43e minuut een strakke streep van Issam dat in de touwen valt, top goal: 4-0. Minuutje later een toffe combinatie over diversen schijven met als eindstation Mischa: 5-0.
Tweede bedrijf zoekt het zeer jonge team van DTS in de eerste minuten de aanval, het zijn echter speldenprikjes. Volewijckers neemt de honneurs weer over. Tien minuten na de thee Najim aan het kanon. 'El Capitano' laat een voetzoeker los die in de benedenhoek ontploft: 6-0. Twee minuten verder laat Issam zijn 'schoentjes' weer spreken: splijtende pass op Seranio: 7-0.
In waterkoude weersomstandigheden is het verwarmend wat de hoofdmacht laat zien. De storm gaat wel even liggen, tijd voor wat wissels. Nadir 'Santana' Soltane voor Denzel, na een lange blessureperiode Daniel Abera voor Najim en Younes Hannou voor Seranio. Nadir knalt na 73 minuten een vrije trap op de lat voor Daniel is het na 81 minuten leuk binnenkomen met een intikker: 8-0. DTS maakt zijn miserabele middag compleet als drie minuten voor tijd een verdediger een voorzet binnen loopt: 9-0.
Een eenvoudige zege, het was - we gooien hem eruit - kat en muis! Op naar zaterdag a.s.; de kraker een uitwedstrijd tegen huidige concurrent AFC IJburg. 'De Tifosi Grijze Plaag' zou zeggen; ''ESPN laat de cameraploegen maar komen".



Sportpark de Buiksloterbanne
Baron de Coubertinlaan 6
1034ZK Amsterdam