• Programma Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeld
    23-09-2021 19:15asv LEBO JO15-2ASC De Volewijckers JO15-1Calvijn veld 1
    24-09-2021 20:30Badhoevedorp sc. 35+1ASC De Volewijckers 35+1veld 1-DEVO'58
    24-09-2021 21:00Swift VR30+1ASC De Volewijckers VR30+1veld 2
    24-09-2021 22:00Kadoelen sv. VR30+1ASC De Volewijckers VR30+1veld 2
    24-09-2021 22:00Parkstad SV 35+1ASC De Volewijckers 35+1veld 1-DEVO'58
    25-09-2021 08:30Kadoelen sv. JO11-1ASC De Volewijckers JO11-23 A
    25-09-2021 09:00OSV JO9-3ASC De Volewijckers JO9-4veld 3-OSV (hoofdveld)
    25-09-2021 09:45Kadoelen sv. JO8-1ASC De Volewijckers JO8-42 BC
    25-09-2021 10:15ZOB JO13-1ASC De Volewijckers JO13-1A
    25-09-2021 10:15De Wherevogels JO11-3ASC De Volewijckers JO11-3veld 3
    25-09-2021 10:30Dijk De asv JO9-1ASC De Volewijckers JO9-1veld 4
    25-09-2021 10:30Purmerend JO12-2ASC De Volewijckers JO12-1veld 2
    25-09-2021 11:00SDZ JO10-1ASC De Volewijckers JO10-1veld 2
    25-09-2021 11:00SV Rood-Wit Zaanstad JO10-1ASC De Volewijckers JO10-3veld 1
    25-09-2021 11:15AFC JO14-2ASC De Volewijckers JO14-2Veld 4
    25-09-2021 11:45AFC IJburg JO10-9ASC De Volewijckers JO10-4veld 3
    25-09-2021 12:30RODA '23 Rksv MO17-2ASC De Volewijckers MO17-1veld 2
    25-09-2021 13:15Blokkers de MO19-1ASC De Volewijckers MO19-1veld 2
    25-09-2021 14:00FC Amsterdam JO17-1ASC De Volewijckers JO17-1veld 1
    25-09-2021 14:30DRC 45+1ASC De Volewijckers 45+1veld 2
    25-09-2021 14:45Reiger Boys JO8-2ASC De Volewijckers JO8-1veld 3
    26-09-2021 11:00GeuzenMiddenmeer JO18-1ASC De Volewijckers JO18-1(26) veld 1
    26-09-2021 11:15SDZ JO16-1ASC De Volewijckers JO16-1veld 2
    29-09-2021 20:00DSS O23-1ASC De Volewijckers O23-1veld 3
    01-10-2021 19:30FCZSW/FC Zaanstreek JO17-1ASC De Volewijckers JO17-1Wormer veld 1
    01-10-2021 19:30Castricum FC JO13-1ASC De Volewijckers JO13-1De Bloemen veld 1
    02-10-2021 08:30Purmersteijn JO9-3ASC De Volewijckers JO9-3Veld 5
    02-10-2021 08:30OFC JO8-3ASC De Volewijckers JO8-3veld 2
    02-10-2021 08:45SDOB JO8-1ASC De Volewijckers JO8-2veld 1
    02-10-2021 09:00Assendelft JO9-1ASC De Volewijckers JO9-2veld 4
    02-10-2021 09:00Dijk De asv JO10-6ASC De Volewijckers JO10-3veld 3
    02-10-2021 09:00IVV JO13-2ASC De Volewijckers JO13-3veld 3
    02-10-2021 09:45SDW JO12-2ASC De Volewijckers JO12-2veld 2-SDW
    02-10-2021 10:30JOGA Fortius asv JO14-1ASC De Volewijckers JO14-113-veld 2-Fortius
    02-10-2021 10:30Jong Holland JO15-1ASC De Volewijckers JO15-1veld 2
    02-10-2021 10:30IVV JO12-3ASC De Volewijckers JO12-3veld 1
    02-10-2021 10:30Purmersteijn JO10-2ASC De Volewijckers JO10-2Veld 5
    02-10-2021 10:45Volendam (rkav) JO11-2ASC De Volewijckers JO11-1veld 5
    02-10-2021 10:45ZSGOWMS MO13-1ASC De Volewijckers MO13-1veld 1-ZSGO WMS
    02-10-2021 11:30OSC JO13-1ASC De Volewijckers JO13-2veld 1-OSC
    02-10-2021 12:00SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1ASC De Volewijckers JO13-4veld 1
    02-10-2021 12:00JOS Watergraafsmeer 10ASC De Volewijckers 208-veld 1-JOS W'meer
    02-10-2021 12:30Legmeervogels JO16-1ASC De Volewijckers JO16-1veld 1
    02-10-2021 13:00Legmeervogels O23-3ASC De Volewijckers O23-2veld 4
    02-10-2021 14:00Dijk De asv 35+1ASC De Volewijckers 35+1veld 3
    02-10-2021 14:15KFC JO19-1ASC De Volewijckers JO19-1veld 1
    02-10-2021 14:30Jisp 1ASC De Volewijckers 1veld 1
    02-10-2021 14:30Olympia Haarlem O23-1ASC De Volewijckers O23-1veld 1
    02-10-2021 15:00TOB Rksv 35+3ASC De Volewijckers 35+2veld 5-TOB
    03-10-2021 10:30NVC 35+1ASC De Volewijckers 35+1veld 1
    03-10-2021 13:15AFC JO17-1ASC De Volewijckers JO17-1Veld 1 (HV)
    03-10-2021 14:30DRC 1ASC De Volewijckers 1veld 1
    03-10-2021 15:30AFC IJburg O23-1ASC De Volewijckers O23-1veld 3
    04-10-2021 19:00Scagha 66 JO11-1ASC De Volewijckers JO11-1Waldervaart veld 1