• ASC De Volewijckers 2

  • Volewijckers 2JM

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Shader, DavidOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 14:30Volewijckers 2JM - FIT avv 8Sportpark Buiksloterbanne
    9 okt. 16:00SDZ 7 - Volewijckers 2JMSportpark Transformatorweg
    16 okt. 14:30Volewijckers 2JM - Nautilus afc 2Sportpark Buiksloterbanne
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.SDOB 2 - Volewijckers 2JM9 - 2
    18 sep.Volewijckers 2JM - Almere FC 31 - 4
  • Poulestanden Volewijckers 2JM ( 6e klasse 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDOB 211009273
    2Ouderkerk sv. 511003213
    3SDZ 711003213
    4Nautilus afc 210104401
    5Zeeburgia avv 1410104401
    6GeuzenMiddenmeer 410103301
    7WV-HEDW 1110103301
    8FIT avv 800000000
    9DTA Fortius asv 4100123-10
    10TOS-Actief 4100123-10
    11Volewijckers 2JM100129-70

    Poulestanden Volewijckers 2JM ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 30 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almere FC 3330011299
    2TABA afc 5320113496
    3SDOB 33102712-53
    4Volewijckers 2JM3003417-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Croasdale, ArtTeamspeler
    Ingenthron, JakeTeamspeler
    Knaapen, GiariTeamspeler
    Koppenaal, AbbeTeamspeler
    Schabbink, GijsTeamspeler
    Shader, DavidTeamspeler
    Thijn, Wolf vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Volewijckers 2JM

    VS

    FIT avv 8

    02 oktober 202214:30 uur
    Sportpark Buiksloterbanne veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Volewijckers 2JM

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd