• 35+1

  • ASC De Volewijckers 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 14:30ASC De Volewijckers 35+1 - TOB Rksv 35+3Sportpark Buiksloterbanne
    4 mrt. 14:30VVGA 35+1 - ASC De Volewijckers 35+1Sportpark VVGA
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Buitenveldert sc. 35+1 - ASC De Volewijckers 35+13 - 6
  • Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 ( 1e klasse 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meteoor De sv. 35+11080248163224
    2TOB Rksv 35+11080249193024
    3HBOK 35+1851231201116
    4RCZ 35+1951327171016
    5ASC De Volewijckers 35+1104332325-215
    6SDZ 35+184131721-413
    7OFC 35+193152434-1010
    8Wartburgia asv 35+383052037-179
    9TOB Rksv 35+293062530-59
    10Dijk De asv 35+191171838-204
    11Fortuna Wormerveer sv 35+16006631-250

    Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+111009183
    2ASC De Volewijckers 35+111006333
    3Dijk De asv 35+111003123
    4Wartburgia asv 35+211003213
    5Ouderkerk sv. 35+110102201
    6VVGA 35+110102201
    7ASV Arsenal 35+100000000
    8Zuidoost United 35+100000000
    9TOB Rksv 35+3100123-10
    10TOB Rksv 35+4100113-20
    11Buitenveldert sc. 35+1100136-30
    12TABA afc 35+1100119-80

    Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBOK 35+13300165119
    2ASC De Volewijckers 35+13201206146
    3TOB Rksv 35+53102616-103
    4Dijk De asv 35+13003217-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakel, Martin vanTeamspeler
    Boer, Joop deTeamspeler
    Draaisma, FeddoTeamspeler
    Groenewoud, JeroenTeamspeler
    Hopman, JimTeamspeler
    Leeuw, Scott deTeamspeler
    Marcelis, ErikTeamspeler
    Meerman, FidelTeamspeler
    Moppes, David vanTeamspeler
    Niet, Wilco van derTeamspeler
    Oul-hadj, YoussefTeamspeler
    Poot, BartTeamspeler
    Pronk, PatrickTeamspeler
    Wesselink, Renaldes ChristinusTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASC De Volewijckers 35+1

    VS

    TOB Rksv 35+3

    11 februari 202314:30 uur
    Sportpark Buiksloterbanne veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASC De Volewijckers 35+1

    0334 Mannen 35+ Zaterdag (voorjaar)

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd