• ASC De Volewijckers 35+1

  • ASC De Volewijckers 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ait ben Ichou, SaidTechnische stafTrainer/coach
    Ait ben Ichou, SaidOverige stafTeammanager
    Sissiou, LahcenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 14:30ASC De Volewijckers 35+1 - Almere FC 35+2Sportpark Buiksloterbanne
    6 feb. 12:00Purmersteijn 35+1 - ASC De Volewijckers 35+1Sportpark Purmersteijn
    13 feb. 14:30ASC De Volewijckers 35+1 - NVC 35+1Sportpark Buiksloterbanne
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almere FC 35+299004764127
    2DRC 35+1970234231121
    3SV Rood-Wit Zaanstad 35+1851239241516
    4ASC De Volewijckers 35+1750231171415
    5Purmersteijn 35+194142422213
    6WV-HEDW 35+283141722-510
    7Ilpendam 35+16303111109
    8Almere FC 35+172141425-117
    9TOG 35+161051726-93
    10WV-HEDW 35+181071739-223
    11NVC 35+17007945-360

    Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Parkstad SV 35+2320112576
    2ASC De Volewijckers 35+132019366
    3Always Forward 35+132017616
    4DIO sv. 35+13003216-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ait ben Ichou, SaidTeamspeler
    Allali, Rafik elTeamspeler
    Benali, hichamTeamspeler
    Boudhan el boukmiri, AhmedTeamspeler
    Cift, AydoganTeamspeler
    Echaibi, AhmedTeamspeler
    Essayah, RafikTeamspeler
    Faverus, KevinTeamspeler
    Kasmi, AbdeljazidTeamspeler
    Sissiou, LahcenTeamspeler
    Zouin, JaouadTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASC De Volewijckers 35+1

    VS

    Almere FC 35+2

    30 januari 202214:30 uur
    Sportpark Buiksloterbanne veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASC De Volewijckers 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    4,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd