• ASC De Volewijckers 35+1

  • ASC De Volewijckers 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30WV-HEDW 35+1 - ASC De Volewijckers 35+1Sportpark Middenmeer
    11 dec. 14:30ASC De Volewijckers 35+1 - GSV 35+1Sportpark Buiksloterbanne
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.ASC De Volewijckers 35+1 - Parkstad SV 35+11 - 5
  • Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Parkstad SV 35+187013773021
    2RCZ 35+1852129151417
    3SV Rood-Wit Zaanstad 35+1751128101816
    4Ilpendam 35+175022114715
    5Purmersteijn 35+185032925415
    6Ilpendam 35+2741234151913
    7WV-HEDW 35+183231416-211
    8ASC De Volewijckers 35+183232732-511
    9De Wherevogels 35+183142628-210
    10Almere FC 35+171151425-114
    11GSV 35+280081749-320
    12GSV 35+18008848-400

    Poulestanden ASC De Volewijckers 35+1 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOG 45+1220011656
    2ASC De Volewijckers 35+121017703
    3WV-HEDW 35+2200249-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ait Hammou, AbdellahTeamspeler
    Ait ben Ichou, SaidTeamspeler
    Bouddoufi, AhmedTeamspeler
    Dangis, UtkeTeamspeler
    Daoudi, MohamedTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WV-HEDW 35+1

    VS

    ASC De Volewijckers 35+1

    04 december 202214:30 uur
    Sportpark Middenmeer 07 WV-HEDW KG1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ASC De Volewijckers 35+1

    0602 Mannen 35+ Zondag (najaar)

    3,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd