• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeld
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO12-2Volendam (rkav) JO12-4veld 1
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO11-3DCG Rksv JO11-4veld 2 (Hoofdveld)
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO10-3OSV JO10-2veld 2 (Hoofdveld)
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO9-3Diemen sv. JO9-3veld 3
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO9-2Zeeburgia avv JO9-3veld 3
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO8-4Hercules Zaandam sc JO8-3veld 3
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO8-2Ilpendam JO8-1veld 3
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO7-1Beemster JO7-2veld 2
    11-12-2021 08:30ASC De Volewijckers JO11-1Koninklijke HFC JO11-5veld 1
    11-12-2021 08:40ASC De Volewijckers JO7-1Purmersteijn JO7-1veld 2
    11-12-2021 08:45SDOB JO8-1ASC De Volewijckers JO8-3veld 1
    11-12-2021 08:50Purmersteijn JO7-2ASC De Volewijckers JO7-1veld 2
    11-12-2021 09:00JOGA Fortius asv JO10-2ASC De Volewijckers JO10-212-veld 3-Fortius
    11-12-2021 09:30Hercules Zaandam sc JO13-2ASC De Volewijckers JO13-4veld 2
    11-12-2021 09:45SDZ JO9-1ASC De Volewijckers JO9-1veld 2
    11-12-2021 10:00ASC De Volewijckers MO13-1AFC MO13-3veld 2 (Hoofdveld)
    11-12-2021 10:00ASC De Volewijckers JO10-1Kolping Boys JO10-1veld 2 (Hoofdveld)
    11-12-2021 10:00ASC De Volewijckers JO13-3Marken sv. JO13-1veld 3
    11-12-2021 10:00Purmerend JO10-5JMASC De Volewijckers JO10-5veld 3
    11-12-2021 10:00DEM (RKVV) JO8-1ASC De Volewijckers JO8-1veld 6
    11-12-2021 10:30Ilpendam JO12-1ASC De Volewijckers JO12-1veld 2
    11-12-2021 10:30Dijk De asv JO11-3ASC De Volewijckers JO11-2veld 2
    11-12-2021 10:30SVA JO12-4ASC De Volewijckers JO12-3veld 1
    11-12-2021 10:45SCW O23-1ASC De Volewijckers O23-2veld 1
    11-12-2021 11:00DCG Rksv JO10-4ASC De Volewijckers JO10-4veld 1-DCG
    11-12-2021 11:30Volendam (rkav) JO9-8ASC De Volewijckers JO9-4veld 5
    11-12-2021 14:00Only Friends 2JMASC De Volewijckers 2veld 1
    11-12-2021 14:30ASC De Volewijckers 35+1DCG Rksv 35+1veld 3
    11-12-2021 14:30Kadoelen sv. 45+1ASC De Volewijckers 45+1veld 3
    12-12-2021 09:35Buitenboys sc. JO15-1ASC De Volewijckers JO15-1veld 3
    12-12-2021 11:30KDO sv 5ASC De Volewijckers 2veld 1
    12-12-2021 12:00ASC De Volewijckers JO14-1Meer De sv. JO14-3veld 1
    12-12-2021 12:00DOB JO18-1ASC De Volewijckers JO18-1Veld 1
    12-12-2021 13:00ST Pancratius/Badhoevedorp JO16-3ASC De Volewijckers JO16-1veld 2-Pancratius
    12-12-2021 13:30Hooglanderveen O23-1ASC De Volewijckers O23-1Veld 1
    12-12-2021 AFGELASTASC De Volewijckers JO17-1Ouderkerk sv. JO17-1veld 1
    12-12-2021 14:30ASC De Volewijckers 35+1WV-HEDW 35+2veld 2 (Hoofdveld)